Genevo MAX

€759,00

MAKSIMUM VÕIMSUS MINIMAALSES SUURUSES
GENEVO MAX on varustatud meie kaasaskantavate radaridetektorite seas kõige võimsama 360 ° radarantenniga, sõjaväelise kollimaatori tehnoloogiaga täielikult ümber kujundatud lasersensoriga ja uusima, 5. põlvkonna GPS-antenniga kogu Euroopa andmebaasiga. Teel ei oota teid üllatusi.

REVOLUTSIOONITEHNOLOOGIA
Välja töötatud teie maksimaalse mugavuse tagamiseks, olgu see siis meie tipptasemel valehäire filtreerimise tehnoloogia, žestide juhtimine, valgusandur või sõiduki mürasensor. MAX-i funktsioonidega harjute hetkega.

100% NÄHTAMATU
MAX ei mõjuta mingil moel aktiivselt politseitööd ja on seaduslik kasutamiseks valitud Euroopa riikides. Tänu MAXi kompaktsele suurusele on täielik nähtamatus kõige uuemate Politsei RDD’ga (radariavastajad) , samuti on seadmel”legaliseerimisrežiim”, mis lukustab detektori ainult teie GPS-i kiiruse näitamiseks, see ei tekita liigset soovimatut tähelepanu.

OMA OHUTUTE REISIDE EES
GENEVO MAXiga kaitstakse teid kõigi politseiradarite eest, kaasa arvatud tavaliselt tänapäeval avastamatu GATSO RT3/RT4 radari ja MultiRadari eest mida kasutatakse sageli Euroopas. Samuti tuvastab seade ära punase tule kaamerad ning keskmist kiirust mõõtvad kiiruskaamerad. Lisaväärtusena, software uuendused on alatiseks tasuta.

FUNKTSIONAALNE DISAIN
Tänu oma atraktiivsele välimusele sobib see igasse auto interjööri. MAX magnetihoidik tagab selle mugava kasutuse nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Uueks lisaks on mitmevärviline QLED-ekraan, millel on automaatne heleduse reguleerimine ja integreeritud kõrvaklappide sisend.

KASUTAJASÕBRALIK
Pole tehnika fänn? Ära muretse, GENEVO MAXi on väga lihtne kasutada ilma nutitelefoni sidumise ja muude lisaprobleemideta, lihtsalt ühendage ja kasutage!

TASUTA UUENDUSED
Süsteemi ja GPS-i andmebaasi värskendused on kogu elu vältel tasuta ja neid on lihtne teha, nüüd PC ja MacOS kaudu.
Kõik on tehtud 1 minutiga.

O-LED EKRAAN
Värviline ekraan kuvab nüüd kaks korda rohkem teavet kui varem ja on selgelt nähtav kõigi nurkade alt.

ŽESTIKONTROLL
Liikumisandur kontaktivabaks kasutamiseks. Helisignaali summutamine toimib käega viibates.

VALGUSANDUR
Intelligentne valgusandur heleduse automaatseks reguleerimiseks. Ekraan reguleerib heledust automaatselt vastavalt salongi valguse hulgale.

MÜRAANDUR
Müraandur salongis. Detektor reguleerib alarmi helitugevuse automaatselt vastavalt sõidukisisese müra tasemele.

LASERISENSOR
Laserlääts on täielikult ümber kujundatud ja selle tundlikkus on mitmekordistunud.
Sarnast lasertehnoloogiat kasutatakse ka sõjaväe helkursihikutel.

100% NÄHTAMATU
Täiesti nähtamatu politsei RDD vastu (Radaripüüdja avastajad)

LEGALISEERIMISVIIS
Režiim, mis lukustab detektori GPS-kiiruse indikaatorisse ainult politsei tõrgeteta kontrollimiseks riikides, kus detektorid pole lubatud.

KIIRE GPS
Uusim 5. põlvkonna GPS-moodul koos AlwaysLocate ™ ja EASY ™ tehnoloogiaga, integreerides GPS, GLONASS, Galileo ja QZSS, tagab parema vastuvõtu kaugemates piirkondades ja kiirema käivitamise.

POLE VALEHÄIREID
Täiesti uuendatud valehäire filtreerimissüsteem, mis on konkurentsitult parim.

ÜHENDATAVUS
Varustatud uusima USB-C standardiga värskenduste jaoks ja klassikalise 3,5 mm kõrvaklappide pesaga mootorratastel kasutamiseks.